Vogëlushi që shihni në foto, tani është njëri prej reperëve më të suksesshëm në vend – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Vogëlushi që shihni në foto, tani është njëri prej reperëve më të suksesshëm në vend

vogelushi-qe-shihni-ne-foto,-tani-eshte-njeri-prej-repereve-me-te-suksesshem-ne-vend

Ky vogëlush në foto tani është reper shumë i njohur.

Reperi në foto është rikthyer në kohë duke postuar një imazh nga fëmijëria.

Fero është ai i cili iu ka hyrë arkivave duke ndarë me ndjekësit një imazh kur ka qenë fëmijë.

Në storien e tij në Instagram, reperi publikoi fotografinë duke mos shkruar ndonjë mbishkrim.

Reperi shihet në makinë, teksa ka pozuar i buzëqeshur.

Ndryshe, Fero dhe modelja Arbenita do të bëhen prindër për herë të parë.

Të ngjajshme

Learta publikon foto të para shumë vitesh me nënën e saj, kaq ndryshe dukeshin të dyja

albswiss.com

Sara publikon foto duke e ushqyer vajzën me gji

albswiss.com

Ermal Mamaqi zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Amin për ditëlindjen

albswiss.com