Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Fero dhe Arbenita – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Fero dhe Arbenita

zbulohet-gjinia-e-femijes-qe-po-presin-fero-dhe-arbenita

Reperi i njohur, Fero dhe bashkëshortja e tij Arbenita Ismajli janë në pritje të fëmijës së parë.

Fero tashmë ka bërë të ditur edhe gjininë e foshnjës, që mesa duket është vajzë.

Në një fotografi që Fero e ka publikuar në Instagram, modelja shqiptare po duket shumë bukur.

Qikat e mija”, ka shkruar Fero poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Të ngjajshme

Learta publikon foto të para shumë vitesh me nënën e saj, kaq ndryshe dukeshin të dyja

albswiss.com

Një muaj pas lindjes, Learta publikon foton me të bukur të vjazës

albswiss.com

Me të brendshme, Ella rrit temperaturat

albswiss.com