Zhduket një vajzë, prej ditësh nuk dihet vendndodhja e saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Zhduket një vajzë, prej ditësh nuk dihet vendndodhja e saj

zhduket-nje-vajze,-prej-ditesh-nuk-dihet-vendndodhja-e-saj

Zhduket një vajzë në Suharekë.

Një vajzë në Suharekë është raportuar se është zhdukur.

Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë rreth orës 15:00, ndërsa thuhet se ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës është duke e hetuar rastin.

“Rr. Nënë Tereza, Suharekë 25.02.2021 – 15:00. Raportohet se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Të ngjajshme

Deputetja e AAK-së kundër vendimit të partisë, merr pjesë në seancë

albswiss.com

Gucatit e Haradinajt i pranohet ankesa për gabimet në aktakuzën ndaj tyre, çështja përfundon në Apel

albswiss.com

Izet Mexhiti jep dorëeqje nga BDI

albswiss.com