Zhveshje, puthje e ledhatime, krejt çka ndodhi në takimin e parë të Jasminës me Andin – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Zhveshje, puthje e ledhatime, krejt çka ndodhi në takimin e parë të Jasminës me Andin

zhveshje,-puthje-e-ledhatime,-krejt-cka-ndodhi-ne-takimin-e-pare-te-jasmines-me-andin

Një takim për t’u sqaruar, por mes Jasminës dhe Andit nuk kanë munguar momentet romantike në takim.

Ata u përqafuan dhe shkëmbyen puthje disa herë, duke krijuar përshtypjen se mes tyre ka lindur edhe një ndjenjë.

E madje në një moment ajo i hoqi edhe pjesën e sipërme të veshjes së Andit, duke i ndenjur shumë afër, e duke e provokuar me pyetje.

Të ngjajshme

Eskalon situata, rrihen mes vete konkurrentët e “Përputhen”?

albswiss.com

“Kafeja e parë me princeshën tem”, Learta e merr me vete Matinën kur del për kafe

albswiss.com

Më në fund flet Ana, e pranon lidhjen me Arsimin

albswiss.com