Zhvillimet e fundit në AAK, Ramush Haradinaj mbledh kryesinë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Zhvillimet e fundit në AAK, Ramush Haradinaj mbledh kryesinë

zhvillimet-e-fundit-ne-aak,-ramush-haradinaj-mbledh-kryesine

Ramush Haradinaj sot takohet me kryesinë

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj do të mbajë mbledhje sot në selinë e partisë me kryesinë e këtij subjekti politik.

Kështu ka bërë të ditur deputeti i zgjedhur i kësaj partie, Bekë Berisha.

Ai në emisionin “Pressing” në T7 ka treguar arsyet se pse do të mbahet mbledhja.

Sipas Berishës në këtë mbledhje do të diskutohet edhe për skandalin që u përmend emri i ish-ministres së Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla.

“Konsultat i kemi të përditshme, ky skandal, kjo nuk është e vogël, nuk është që nuk e diskutojna e te shohim çfarë të bëjmë. Janë disa gjëra që duhet të diskutohen, nuk e kemi marrë krejt cool këtë”, tha Berisha.

Të ngjajshme

Vdes në moshë të re Edmond Berani, familjar i artistit të njohur kosovar

albswiss.com

Me emër e mbiemër, këta janë tetë zyrtarët policorë që u arrestuan sot

albswiss.com

Ramush Haradinaj i përgjigjet paralajmërimit të VV-së për takime për Presidentin

albswiss.com