22 vjeçarja shqiptare vdes nga koronavirusi – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

22 vjeçarja shqiptare vdes nga koronavirusi

22-vjecarja-shqiptare-vdes-nga-koronavirusi

22 vjeçarja humb jetën nga COVID-19 në Shqipëri.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Sipas Klan News një 22 vjeçare e infektuar me COVID-19 ka ndërruar jetë, e cila para dy javësh kishte sjellë në jetë foshnjën e saj.

E reja prej disa ditësh ishte e shtruar në spital dhe ka qenë në intubim, por sot ka humbur betejën me Covid dhe ka ndërruar jetë.

22-vjeçarja foshnjën e solli në jetë me operacion dhe pse ishte në gjendje të rëndë nga COVID-19. Ndërkohë foshnja mësohet se gëzon shëndet të plotë.

Të ngjajshme

Dha dorëheqje nga AAK por në cilën parti do të shkoj Xhafer Gashi

albswiss.com

Presidenti i Serbisë për Kosovën: Po bën llogari fare pa hanxhi

albswiss.com

Moti për dy ditët në vazhdim, na presin ditë me borë dhe shi

albswiss.com