A jeni gati, këto super ndeshje na presin sot në Premierligë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

A jeni gati, këto super ndeshje na presin sot në Premierligë

a-jeni-gati,-keto-super-ndeshje-na-presin-sot-ne-premierlige

Sot në katër terminë të ndryshme do të zhvillohen takimet në Premierligë.

Ndeshja e kësaj dite është ajo ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së 30’të.

Po ashtu ndeshje e madhe do të jetë edhe ajo ndërmjet Leicesterit dhe Manchester Cityt, ku skuadrat luftojnë për titull.

Më poshtë orarin e plotë të ndeshjeve:

Të ngjajshme

Milan me super transfer nga Real Madridi me parametra zero

albswiss.com

Ilicic po transferohet te rivali i Atalantas

albswiss.com

Reali kualifikohet n‘çerekfinale

albswiss.com