Aksident i rëndë në Gjakovë, 7 të lënduar, njëri e thyen nofullën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Aksident i rëndë në Gjakovë, 7 të lënduar, njëri e thyen nofullën

aksident-i-rende-ne-gjakove,-7-te-lenduar,-njeri-e-thyen-nofullen

7 të lënduar, njëri e thyen nofullën në një aksident të rëndë në Gjakovë.

Shtatë persona kanë pësuar lëndime të rënda në një aksident trafiku në Bishtazhin të Gjakovës.

Njëri nga të lënduarit është në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi ka pësuar edhe thyerje të nofullës.

Sipas policisë, vetura e cila ishte në drejtim të rrugës Prizren-Gjakovë bën tejkalim të pasigurtë dhe “godet veturën në pjesën e parme ana e majtë e cila ishte në drejtim të Prizrenit”, përfundon policia.

Ndërkohë, policia vazhdimisht po bën apel për kujdes në komunikacion.

Të ngjajshme

Policia: Duriqi në vetëmbrojtje të tre sulmuesit i theri me thikë

albswiss.com

Kolona të gjata në Morinë, kosovarët kthehen nga Shqipëria

albswiss.com

Albin Kurti bashkë me Glauk Konjufcën shkojnë për homazhe në Prekaz: U kthyem te kryeqyteti i ngritjes sonë kombëtare

albswiss.com