Albërije Hadërgjonaj prezanton nënën, kaq shumë i ka ngjarë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Albërije Hadërgjonaj prezanton nënën, kaq shumë i ka ngjarë

alberije-hadergjonaj-prezanton-nenen,-kaq-shume-i-ka-ngjare

Albërije Hadërgjonaj qenka ‘kryekëput” si nëna e saj.

Albërije Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosovare e cila prej vitesh jeton në Shqipëri.

Pas ndarjes nga bashkëshortin të cilin e zuri në tradhëti, jeta për të s’ka qenë edhe e lehtë, por falë fëmijëve i kaloi të gjitha.

Siç dihet ajo ka dy vajza Agnesen dhe Angjelinen, të njohura për publikun shqiptar.

Albërija është treguar e sinqertë në intervistat e saj duke e pranuar se ka kryer operacione plastike.

Por sidoqoftë bukurinë natyrale e ka trashëguar nga nëna e saj.

Të ngjajshme

Aida po ‘shkrihet’ pas burrit të saj, kështu ja shpreh dashurinë

albswiss.com

Me të brendshme, Ella rrit temperaturat

albswiss.com

Luana del me fustan shumë të hapur, gati sa nuk i doli

albswiss.com