Albin Kurti e Vjosa Osmani relaksohen me familjet e tyre në parkun e Gërmisë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Albin Kurti e Vjosa Osmani relaksohen me familjet e tyre në parkun e Gërmisë

albin-kurti-e-vjosa-osmani-relaksohen-me-familjet-e-tyre-ne-parkun-e-germise

Kurti e Osmani relaksohen me familjet e tyre në parkun e Gërmisë.

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me kandidaten për presidente Vjosa Osmani, janë parë sot në parkun e Gërmisë në kryeqytet.

Kurti është parë i shoqëruar me bashkëshorten e tij, Rita dhe vajzën, ndërsa Osmani ka qenë i shoqëruar me bashkëshortin e saj Prindonin dhe dy vajzat.

Në fotografitë që ka siguruar Telegrafi, Kurti e Osmani shihet se janë duke kaluar një ditë të këndshme familjare.

Të ngjajshme

Para 12 ditëve e kishte denoncuar burrin për dhunë në polici, dalin detaje shokuese që u vra dje

albswiss.com

Haradinaj dënon sulmin ndaj gazetarit Duriqi, kërkon nga organet ta zbardhin rastit

albswiss.com

A po i bashkohet Kurtit në Qeveri? – Flet Kadaj-Bujupi

albswiss.com