Angela na lë “pa gjumë” me foton e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Angela na lë “pa gjumë” me foton e fundit

angela-na-le-“pa-gjume”-me-foton-e-fundit

Angela kishte filluar karrierën e saj prej shkrimtareje.

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini vazhdon që të provokojë me foto seksi në rrjetet sociale

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini ka bërë një set të ri fotosh tejet provokative.

Bukuroshja shqiptare është paraqitur para një tavoline derisa shfaq gjoksin e saj seksi para kamerës.

“Nëse do të kisha një botë timen, gjithçka do të ishte e pakuptimtë”, ka shkruar Angela duke lënë të mos kuptohet mirë mesazhi i saj.

Kujtojmë se më 2019 Angela kishte filluar karrierën e saj prej shkrimtareje ku kishte botuar librin “Love, Hope, Light”.

I njëjti libër ishte botuar edhe në gjuhën shqipe

Të ngjajshme

Kjo është pasuria e Dua Lipës

albswiss.com

Qëndresa e Labit bëhet gati për të dal, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

albswiss.com

Nuk e keni parë asnjëherë të tillë, Gëzimja habiti të gjithë me këtë stil të veshjes

albswiss.com