Anita i hidhet në krahë Ramushit, publikon një moment romantik – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Anita i hidhet në krahë Ramushit, publikon një moment romantik

anita-i-hidhet-ne-krahe-ramushit,-publikon-nje-moment-romantik

Anita e ndan një moment duke u relaksuar me Ramushin.

Anita dhe Ramushi janë ndër çiftet që e shprehin dashurinë në forma të ndryshme.

Duke qenë të afërt me publikun, dyshja nuk mungojnë me imazhe të shumta, shkruan Kosovarja.

Edhe së fundi, ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, shkruan lajmi.net.

Anita shihet në një lokal bashkë me Ramush Haradinaj derisa kanë shkrepur një imazh në të cilin shihen tejet të afruar me njëri tjetrin.

“Na”, ka shkruar Anita në fotografi duke mos shoqëruar ndonjë emotikon.

Të ngjajshme

Rita ndahet nga i dashuri, zbulohet arsyeja

albswiss.com

Mbesa e Remzie Osmanit është kopje e saj, kaq e ëmbël është ju “shkrinë”

albswiss.com

Pak ditë para lindjes së dytë, Elita Rudi shfaqet në këtë gjendje

albswiss.com