Arbenita merr një pyetje të sikletshme rreth shtatzënisë, kjo është përgjigja e saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Arbenita merr një pyetje të sikletshme rreth shtatzënisë, kjo është përgjigja e saj

arbenita-merr-nje-pyetje-te-sikletshme-rreth-shtatzenise,-kjo-eshte-pergjigja-e-saj

E pyesin Arbenitën: Ti je shtatzënë pse s’po poston foto me barkë të fryrë?

Modelja Arbenita Ismajli po bëhet nënë për herë të parë.

Bukuroshja nga Maqedonia e mbajti të fshehtë deri në muajin e tetë.

Ajo po merrë vëmendje, pasi që edhe pasi ka zbuluar shtatzëninë po poston imazhe pa bark të fryrë.

E ndjekësi e pyeti se pse nuk po poston foto me barkë të fryrë meqë je shtatzënë?

Arbenita u sqarua duke i thënë se ka kontrata me firma të ndryshme andaj duhet ti vazhdojë ato.

Të ngjajshme

Ja si e përjetoi Andi kur mësoi lidhjen e Teas me Beartin

albswiss.com

Befason Adelina Tahiri, e bën këtë gjë në gjoks

albswiss.com

Kida dhe stilin i saj unik, ‘mahniti’ të gjithë me pamjen e fundit

albswiss.com