Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean

bearti-zbulon-nje-sekret-nga-jeta-e-tij,-ka-te-beje-me-tean

Romanca mes Teas dhe Beartit.

Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike.

Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ndjekësit se cila ka qenë romanca e tij më e gjatë, shkruan lajmi.net.

Bearti tregoi se lidhja e fundit ka qenë më e gjatë deri më tani në jetën e tij dhe sigurisht se ishte kjo me Tean.

Ndryshe, Bearti u nda nga Tea duke mos zbuluar arsyet megjithatë dyshja kishin disa replika me njëri-tjetrin.

Së fundi, ishte Tea ajo e cila iu drejtua Beartit të vazhdon jetën e tij dhe të harroi se çka ka ndodhur.

Të ngjajshme

Francesca Farago: Shumë e “nxehtë” për t’u parë

albswiss.com

Reja Gilit shkon në Dubai, ky detaj merr vëmendjen

albswiss.com

Kush ia dhuroi këtë buqetë me lule ish Missit nga Kosova?

albswiss.com