Çka po ndodh, Messenger, Instagram e WhatsApp bien nga sistemi – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Teknologji

Çka po ndodh, Messenger, Instagram e WhatsApp bien nga sistemi

cka-po-ndodh,-messenger,-instagram-e-whatsapp-bien-nga-sistemi

Instagram, WhatsApp dhe Facebook Messenger kanë rënë për përdoruesit në të gjithë botën.

Të tri aplikacionet – të gjitha janë pjesë e kompanisë Facebook dhe ndajnë teknologji të përbashkët – ndaluan së funksionuari të premten pasdite.

Deri më tani, ende nuk ka pasur ndonjë reagim zyrtar prej kompanisë lidhur me arsyen e rënies.

Të ngjajshme

Detajet e modeleve të reja iPhone 12

albswiss.com

Kjo është vetura më e shpejtë se Bentley Bentayga Speed

albswiss.com

Pse po blihen “telefonat klasikë” në vitin 2020

albswiss.com