Dhuratë super luksoze, vëllezërit Xhaka e befasojnë babain me një – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Dhuratë super luksoze, vëllezërit Xhaka e befasojnë babain me një

dhurate-super-luksoze,-vellezerit-xhaka-e-befasojne-babain-me-nje

Vëllezërit Xhaka.

Granit dhe Taulant Xhaka kanë surprizuar babain e tyre me një dhuratë super luksoze. Këtë surprizë e ka zbuluar vëllai i madh i familjes përmes një postimi në Instagram.

Ai ka postuar një foto, ku shfaqet i ati teksa teston veturën e re dhe e ka shoqëruar me disa fjalë të bukura.

“Dhurata nga unë dhe Graniti, për babin më të mirë në botë”, ka shkruar Xhaka.

Vetura i përket markës Mercedes dhe është ndër modelet e fundit.

Të ngjajshme

Ylli i Atalantas i thotë PO Milanit

albswiss.com

Liverpool – Leipzig, këto janë formacionet zyrtare

albswiss.com

Abrahmoviç i ‘çmendur’ pas yllit të Barcelonës, është gati të ofrojë gjithçka

albswiss.com