E papritur, Sindi paska puthur Muratin në prapaskenë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

E papritur, Sindi paska puthur Muratin në prapaskenë

e-papritur,-sindi-paska-puthur-muratin-ne-prapaskene

Situata të jastëzakonshme kanë ndodhur së fundi në emisionin Për’puthen.

Murati është shprehur sot se Sindi nuk është e afërt ndaj tij në prapaskena.

Ndërkohë Sindi ka zbuluar se ka qenë në kafene me djemtë e tjerë kur ka shkuar dhe e ka puthur në faqe.

Murati: Sindi, ti kur vjen nuk thua as Mirëmëngjesi

Sindi: Unë nuk them mirëmëngjes? Unë kam ardhur dhe të kam thënë si nuk më takon dhe ti as nuk je cuar të më takosh.

Murati: Po aty kanë qenë gjithë çunat.

Sindi: Po por unë erdha të të takoj ty. Të kam puthur në faqe.

Të ngjajshme

Adelina del për kafe me burrin, por e gjithë vëmendja tek ky detaj

albswiss.com

Urimi nga Shyrete Behluli për Engjin: “Vajzat janë ilaç i shpirtit”

albswiss.com

Dafina publikon këngën e re, pjesë e saj edhe Adriana Matoshi

albswiss.com