Engji po ‘shkrihet’ pas mbesës, ndan këtë foto me ndjekësit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Engji po ‘shkrihet’ pas mbesës, ndan këtë foto me ndjekësit

engji-po-‘shkrihet’-pas-mbeses,-ndan-kete-foto-me-ndjekesit

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet pranë mbesës së saj, Matinës me të cilën Engji po kalon shumë kohë./ORAinfo/

Të ngjajshme

As ‘sheikët’ nuk do të mund t’i rezistojnë kësaj pamje të Arianës!

albswiss.com

Pak ditë pas ndarjes, ja me kë e zëvendëson Bearti Tean!

albswiss.com

Remzia Osmani zgjedh mënyrën më të veçantë për të uruar mbesën për ditëlindje

albswiss.com