Fero publikon pamje të Arbenitës me bark të fryrë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Fero publikon pamje të Arbenitës me bark të fryrë

fero-publikon-pamje-te-arbenites-me-bark-te-fryre

Fero tregon barkun e fryrë të Arbenitës përmes një videoje

Reperi, Feronit Shabani i njohur si “Fero”, së shpejti pritet të bëhet baba dhe përmes një video të publikuar në rrjetin social “Instagram” ka treguar barkun e fryrë të gruas së tij, Arbenitës.

Çifti, Fero – Arbenita kanë njoftuar ditë më parë se janë në pritje të një vajze, teksa nuk kanë munguar edhe fotografitë e modeles duke treguar barkun e rrumbullakosur.

Gjithashtu, çifti u kurorëzuan me datën 18 shkurt të këtij viti, dhe reperi ka treguar për gjininë e foshnjës e cila është vajzë.

Të ngjajshme

Ky ishte postimi i fundit i Cimës: “Ju lutem respektoni masat sa më shumë”

albswiss.com

Më në fund flet Ana, e pranon lidhjen me Arsimin

albswiss.com

“A e din dashni” publikohet kënga e re e Engjit, shfaqet joshëse

albswiss.com