Gëzimja del për kafe me burrin dhe vajzën, shikoni si po duken – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Gëzimja del për kafe me burrin dhe vajzën, shikoni si po duken

gezimja-del-per-kafe-me-burrin-dhe-vajzen,-shikoni-si-po-duken

Gëzimja është një personazh shumë i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që përcjellin çdo hap të saj.

Sot, Gëzimja ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet se ka dalë për kafe me burrin e vajzën.

E në këtë imazh ata shfaqen më të lumtur se kurrë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Jasmina kapet me ish-shoqen për Andin

albswiss.com

Loredana shtatzënë, e zbulon gjininë e foshnjës

albswiss.com

Françeska Jaçe kapet me mediat për makinën e djegur

albswiss.com