Ish futbollisti i Interit e rrah babain…! – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Ish futbollisti i Interit e rrah babain…!

ish-futbollisti-i-interit-e-rrah-babain…!

E pazakontë.

Fredy Guarín është bërë temë në gjitha mediat botërore.

Jo për gjëra të mira që dikur bënte në fushë me klubin e madh, Interin, por për rrahje.
Këtë të Enjte, gjenerali Jorge Luis Vargas, konfirmoi në një konferencë shtypi se futbollisti Fredy Guarín, është arrestuar nga Policia Metropolitane të Valle del Aburra për një skandal në shtëpinë e disa të afërmve.

Guarin raportohet se ka sulmuar babanë e tij dhe të tjerët afër tij, përveç që kishte sulmuar një oficer policie, siç u bë e njohur në orët e fundit.

Në videon që madje po qarkullon në rrjetet sociale shihet i përlyer me gjak dhe dukshëm edhe jashtë kontrollit, raportohet se mund të ketë qenë i dehur.

Të ngjajshme

Pas fitores, Lukaku del me një deklarata të madhe, “tranon” tifozët e Interit

albswiss.com

Milani po sulmon e Udinese po mbrohet mirë

albswiss.com

Ky vend suspendon ndeshjet kualifikuese për Kupën e Botës, Qatar 2022

albswiss.com