Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kështu duket me flokë të mbjellura burri i Adelinës

keshtu-duket-me-floke-te-mbjellura-burri-i-adelines

Ndërhyrjet.

Ajo duke qenë aktive me postime të shumta, gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i saj ka mbjellur flokët dhe duket krejt ndryshe.

Gjithashtu, me përkujdesjen në fizikun çifti duken të mrekullueshëm.

Për më shumë, shikojeni.

Të ngjajshme

Xhaka është në dyshim për ndeshjen ndaj Liverpoolit

albswiss.com

A e keni ditur sa vite diferencë ka Gëzimja me Hamzën?

albswiss.com

Të dhënat e fundit të numërimit të votave nga diaspora

albswiss.com