Learta nuk ndalet, publikon foton më të ëmbël të Matinës së vogël – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta nuk ndalet, publikon foton më të ëmbël të Matinës së vogël

learta-nuk-ndalet,-publikon-foton-me-te-embel-te-matines-se-vogel

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar edhe një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Loredana po bëhet sërish nënë, me këtë pamje “konfirmon” shtatzëninë e dytë

albswiss.com

Ronela josh me bluzën me dekolte të hapur: “Jam e jotja”

albswiss.com

Arabella e ka vendosur që të na lë pa gjumë me fotot e fundit

albswiss.com