Learta publikon foton me të bukur të Dritës me Matinën, kaq bukur janë veshur ajo – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta publikon foton me të bukur të Dritës me Matinën, kaq bukur janë veshur ajo

learta-publikon-foton-me-te-bukur-te-drites-me-matinen,-kaq-bukur-jane-veshur-ajo

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

E sot Learta ka vazhduar me publikimin e fotove nga albimi i saj i fundit të realizuar pas lindjes.

Në imazhin e fundit shfaqet Drita duke e mbajtur në duar mbesën e saj, ndërsa afër saj e buzëqeshur dhe në disponim të mirë shfaqet edhe Learta.

Kaq të lumtura po duken ato në këtë imazh. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Harrojeni rejën e Shkurte Fejzës, motra e saj qenka yll

albswiss.com

Afrona do ta ‘çmend’ Bleron, bën ndryshimin e madh në pamje

albswiss.com

Përkujdeset për dukjen e Presidentes Vjosa Osmani, Sellma e uron kështu

albswiss.com