Learta tregon se cili është talenti me i madh i djalit të saj, Matinit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Uncategorized

Learta tregon se cili është talenti me i madh i djalit të saj, Matinit

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se vizatimi është talenti dhe pasioni i djalit të saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mesfushori i Atalantas ironizon keq me Ibrahimovicin

albswiss.com

Vedat Muriqi shënon super gol kundër Atalantës

albswiss.com

Super Bernard Berisha, shënon dy super gola

albswiss.com