Luana Vjollca uron “9 Marsin” me këto poza provokuese – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Luana Vjollca uron “9 Marsin” me këto poza provokuese

luana-vjollca-uron-“9-marsin”-me-keto-poza-provokuese

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është tejet e përolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, Luana ka publikuar disa imazhe ku shfaqet tejet provokuese.

Me këto postime ajo ka uruar 9 Marsin, duke thënë se çdo ditë duhet të jetë festë e gruas./ORAinfo/

Të ngjajshme

Bleu veturë super-luksoze, Kida tani bën këtë veprim befasues

albswiss.com

Nuses së Goldit po i pëlcasin buzët nga botoksi, befasoi të gjithë me foton e fundit

albswiss.com

Vjollca publikon foto nga ashensori, flokët e saj kaçurrela morën tërë vëmendje

albswiss.com