Lulja kaq shumë ngjanë me motrat e nënën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Lulja kaq shumë ngjanë me motrat e nënën

lulja-kaq-shume-ngjane-me-motrat-e-nenen

Lulja e Medes na prezanton me nënën e motrat.

Dje u shënua Dita ndërkombëtare e gruas.

Në Kosovë rëndësi të madhe këtë ditë u kushtohet nënave, ndaj edhe urimet e para nisin për to.

Edhe Lulja e Medes dje ua kushtoi nënës e motrave fjalët më të bukura meqë rast i shoqëroi me një imazh.

Ndryshe Lulja dhe Meda janë prindër të katër fëmijëve.

Të ngjajshme

Ahmeti përkujton se si iu gëzua golit të Xhakës e Shaqirit kundër Serbisë kryetari i ndjerë i Zagrebit

albswiss.com

Arbenita shtatzënë, Fero i bën këtë gjë

albswiss.com

Nusja e Albanit bën postimin prekës për nënën e ndjerë

albswiss.com