Martohet “Meleku” dhe “Halili”, pamjet me të bukura nga ceremonia – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Martohet “Meleku” dhe “Halili”, pamjet me të bukura nga ceremonia

martohet-“meleku”-dhe-“halili”,-pamjet-me-te-bukura-nga-ceremonia

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Emri im është engjëll”.

Për shikuesit e këtij seriali epizodat në vazhdim do sjellin momente të lumtura nga dy familjet kryesore të serialit.

Gjatë epizodave në vazhdim ”Meleku” dhe “Halili” do të martohen pas shumë vështirësive. Për martesën e tyre do organizohet në festë madhe.

Seriali transmetohet nga e hëna në të premten duke filluar nga ora 20:00.

Të ngjajshme

Albani me familje del në shëtitje, gjithë vëmendjen e merr gruaja e tij

albswiss.com

Reja e Remzies si zonjë e rëndë

albswiss.com

Morenës i ka dalë vera, befason me veshjen në pamjen e fundit

albswiss.com