Mbappe me deklaratë bombastike pas fitores kundër Bayerin – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Mbappe me deklaratë bombastike pas fitores kundër Bayerin

mbappe-me-deklarate-bombastike-pas-fitores-kunder-bayerin

Sulmuesi francez, Kylian Mbappe, i ka realizuar dy gola në ndeshjen që është zhvilluar të mërkurën ndërmjet Paris Saint-Germain dhe Bayern Munich.

Golat e shënuara nga 22 vjeçari kanë ndihmuar në fitoren me rezultat 3:2 ndaj skuadrës bavareze, shkruan Goal.

“Ne ishim solid dhe dinim të bënim dëm në momentet tona të forta. Ne do të sulmojmë në ndeshjen e dytë me të njëjtën vendosmëri”.

“Siç thashë në Barcelonë, më pëlqejnë këto lloj ndeshjesh. Unë nuk isha gjithmonë i qeshur, por nuk jam këtu për t’u fshehur”.

“Më pëlqen të luaj në këto lloj ndeshjesh dhe të jem vendimtar”.

Të ngjajshme

PSG po synon ta ‘blindoj’ Mbappen, ja çfarë mega oferte po përgatitë

albswiss.com

‘Sheiku’ Xherdan Shaqiri, zbulohet paga marramendëse që ai fiton tek Liverpool

albswiss.com

Lamtumirë Milan, Donnarumma po transferohet në Premierligë

albswiss.com