Më moshën 32 vjeçare vdes ish-futbollisti i njohur anglez – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Më moshën 32 vjeçare vdes ish-futbollisti i njohur anglez

me-moshen-32-vjecare-vdes-ish-futbollisti-i-njohur-anglez

Në moshë 32-vjeçare ndërron jetë ish-lojtari i Wolves

Ka ndërruar jetë lojtari i njohur në futbollin anglez, Lee Collins.

Collin ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme në moshën 32-vjeçare. Lajmin e konfirmoi klubi i tij, Yeovil Town.

Collins ishte kapiten te Yeovil, kurse karrierën e kishte filluar te skuadra nga Premierliga, Wolves.

Mbrojtësi kishte luajtur për klubet si: Port Vale, Barnsley, Shrewsbury Town dhe Mansfield Town.

Të ngjajshme

Ky person i prinë listës së dëshirave të Laportas për trajner të ri të Barcelonës

albswiss.com

Liverpool përfundon në top katërm, parashikimi i ri nga superkompjuteri

albswiss.com

Milan afër transferit të dyfisht nga Serie A

albswiss.com