Mihrije Braha po shkëlqen në këto kompele – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Mihrije Braha po shkëlqen në këto kompele

mihrije-braha-po-shkelqen-ne-keto-kompele

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me komplete të zeza dhe me shumë stil.

Në këtë pamje ajo po duket si një vajzë e re. /ORAinfo/

Të ngjajshme

“Kisha vetëm 5 minuta jetë, por dikush më gjeti dhe më shpëtoi”

albswiss.com

Djaloshi nga Kosova i bën ‘llugë’ dy shoqet në Përputhen

albswiss.com

Që në dhjetor ishte konfirmuar lidhja Tea- Beart, ish-konkurrenti zbulon bisedën

albswiss.com