Moderatorja e RTK-së ‘dridh’ Instagramin me këtë foto provokuese – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Moderatorja e RTK-së ‘dridh’ Instagramin me këtë foto provokuese

moderatorja-e-rtk-se-‘dridh’-instagramin-me-kete-foto-provokuese

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në ashesnor. E veshur provokuese, moderatorja e RTK-së shfaqet bombastike. /ORAinfo/

Të ngjajshme

I la djemtë pa fjalë, Vallëzimi sensual i konkurrentes së re të “Përputhen”

albswiss.com

“Narcistët nuk kanë ndjenja as për fëmijët e tyre” – A po e thumbon Tuna Patrisin me këto postime?

albswiss.com

Shpati tregon se kur do të martohet me Selvijen

albswiss.com