Motrat Mustafa vizitojnë nënën, shfaqen njëra më zonjë se tjetra – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Motrat Mustafa vizitojnë nënën, shfaqen njëra më zonjë se tjetra

motrat-mustafa-vizitojne-nenen,-shfaqen-njera-me-zonje-se-tjetra

Motrat Mustafa janë këngëtaret tejet të dashura për publikun kosovar.

Këngët e tyre janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, ato janë shumë të përfolura edhe për jetën private.

Së fundi, ato përmes një postimi kanë treguar se e kanë vizituar nënën e tyre.

E në foton e publikuar, ao po duken njëra më zonjë se tjetra./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mevlani u dedikon këngë dy vajzave të Për’puthen

albswiss.com

Arbenita shtatzënë, Fero i bën këtë gjë

albswiss.com

Rina Balaj na njofton me nënën e saj, ajo është një zonjë e vërtetë

albswiss.com