Në ditëlindjen e 41-të, Ryva mori këtë dhuratë të bukur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Në ditëlindjen e 41-të, Ryva mori këtë dhuratë të bukur

ne-ditelindjen-e-41-te,-ryva-mori-kete-dhurate-te-bukur

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo dje festoi ditëlindjen e 41-të.

E në mesin e shumë dhuratave ajo pranoi edhe një buçet të bukur me lule të cilën e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Kështu dukej sot tavolina ku Cima pinte kafe çdo ditë!

albswiss.com

Sinopsis i shkurtë i filmit “Back Home”

albswiss.com

U bë nënë për herë të parë, aktorja shqiptare rrëfen momentin e parë kur mori në krahë të bijën

albswiss.com