Ngjarje e rëndë në Prishtinë, theret me thikë një person – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Ngjarje e rëndë në Prishtinë, theret me thikë një person

ngjarje-e-rende-ne-prishtine,-theret-me-thike-nje-person

Theret me thikë një person afër shkollës “Elena Gjika”.

Një person ka mbetur i lënduar pasi është therur nga një person tjetër në afërsi të shkollës “Elena Gjika”, në Prishtinë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Agron Borovci.

Sipas tij i dyshuari gjendet në arrati.

Në ndërkohë i lënduari është dërguar për trajtim në QKUK.

“Rreth orës 14:30 është pranuar informata për një person i cili ka marrë lëndime nga një mjet i mprehtë. I lënduari është dërguar në QKUK për trajtimin e nevojshëm mjekësor. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, me ç’ rast nga informacionet e mbledhura ka identifikuar të dyshuarin e mundshëm dhe aktualisht ka nisur një hetim lidhur me rrethanat që karakterizojnë ngjarjen”, ka thënë ai.

Të ngjajshme

Lëndohet një person derisa ishte duke punuar në Fushë Kosovë

albswiss.com

Njoftim me rëndësi nga Policia: Nesër do të ketë bllokim të rrugëve përreth stadiumit “Fadil Vokrri”

albswiss.com

Çka do të ndodh sot në Kosovë

albswiss.com