Një zonjë e mbuluar, njihuni me vjehrrën e Feros – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Një zonjë e mbuluar, njihuni me vjehrrën e Feros

nje-zonje-e-mbuluar,-njihuni-me-vjehrren-e-feros

Vajza e zbuluar e nëna e mbuluar- njihuni me vjehrrën e Feros.

Arbenita Ismaili dhe Fero pas një lidhje disa vjeçare tani po bëhen prindër.

Modelja dhe Fero e kanë bërë të ditur këtë lajm ditën kur e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, shkruan Kosovarja.

Arbenita gjatë tërë kohës as nuk është hetuar për sa i përket barkut, kur shkroi sipër një imazhit 8 muajshe shtatzënë të gjithë i la gojëhapur.

E dje me rastin e ‘Ditës ndërkombëtare të gruas’ ajo na prezantoi me nënën e saj të mbuluar.

Goxha kontrast i madh: Vajza e zbuluar e nëna e mbuluar.

Të ngjajshme

Reja Gilit shkon në Dubai, ky detaj merr vëmendjen

albswiss.com

Me grim të rëndë dhe e veshur në të bardha, Mimoza po duket tamam si nuse

albswiss.com

Shkurte Fejza del për kafe me rejën e saj, po duken si të ishin motra

albswiss.com