Një zonjë si Afërdita,lë ‘pa mend’ ne pamjen e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Një zonjë si Afërdita,lë ‘pa mend’ ne pamjen e fundit

nje-zonje-si-aferdita,le-‘pa-mend’-ne-pamjen-e-fundit

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAinfo.

Afërdita nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e rregulluar dhe e veshur me fustan nusesh.

Me këtë pamje, Afërdita ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Të ngjajshme

“Dukesh fallco”, përplasje mes Ledjanës dhe nënës së Antonelës

albswiss.com

Robert Berisha ka një kusht për të marrë pjesë në Big Brother

albswiss.com

E lodhur nga ‘photoshop’-i, Bebe Rexha vendos të publikojë video ku tregon dukjen pa makijazh dhe strijat në trup

albswiss.com