Pas infektimit me koronavirus, kjo është gjendja e Almeda Abazit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Pas infektimit me koronavirus, kjo është gjendja e Almeda Abazit

pas-infektimit-me-koronavirus,-kjo-eshte-gjendja-e-almeda-abazit

Almeda tregon se si është me shëndet pas infektimit me COVID-19.

Almeda Abazi është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa pritet që së shpejti të bëhet nënë për herë të dytë.

Së fundi, bukuroshja ka njoftuar që ajo dhe partneri i saj, Tolgahan Sayisman, janë infektuar me COVID-19.

Me anë të një postimi në Instagrma, Almeda u shfaq duke marrë ajër të pastër në natyrë, ndërsa thotë se sot është më mirë me shëndet.

“Më në fund ndjehem pak më mirë sot, faleminderit të gjithë që keni pyetur”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë prindër edhe të një djali, të cilin e kanë quajtur Efehan.

Të ngjajshme

Elita publikon një foto interesante pas lindjes, ky detaj mori tërë vëmendjen

albswiss.com

A është kjo Rita?- Sa ndryshe me stilin e ri

albswiss.com

Gjyste Vulës i gatuan pite kunata

albswiss.com