Ronela josh me bluzën me dekolte të hapur: “Jam e jotja” – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ronela josh me bluzën me dekolte të hapur: “Jam e jotja”

ronela-josh-me-bluzen-me-dekolte-te-hapur:-“jam-e-jotja”

Këngëtarja publikon fotografi.

Ronela erdhi atraktive në fotografinë e fundit.

Ronela Hajati është një prej emrave më të komentuar të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka pak kohë që është rikthyer me një këngë të re me titull “Prologue”, pas një pauze të gjatë që nuk kishte sjellë projekt.

Së fundi, artistja ka postuar një imazh ku shfaqet e veshur me xhinse dhe me bluzë me dekolte të hapur, teksa dukej shumë joshëse.

“Na dërgo në shtëpi i dashur, jam e gjitha e jotja”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Kujtojmë se kënga “Prologue”, e cila u publikua muajin e kaluar, ka marrë afro gjysmë milioni klikime.

Të ngjajshme

Vjollca ka dalur sonte, është veshur e rregulluar si për të shkuar në dasmë

albswiss.com

Berkan Asllani rikthehet me këngë prekëse dedikuar babait të ndjerë

albswiss.com

Do t’iu merrë sytë kjo orë e Loredanës me gurë të çmuar

albswiss.com