Ryva Kajtazi sot feston ditëlindjen, pranoi këtë dhuratë të bukur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ryva Kajtazi sot feston ditëlindjen, pranoi këtë dhuratë të bukur

ryva-kajtazi-sot-feston-ditelindjen,-pranoi-kete-dhurate-te-bukur

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo feston ditëlindjen e 41-të dhe pranoi një tortë shumë të bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Djali i Cimës përlotet teksa tregon betejën e aktorit të njohur me COVID 19 dhe porosinë e tij të fundit

albswiss.com

Pas skandalit për vjedhje të votave edhe AKR-ja kërkon rinumërimin e tyre

albswiss.com

Bëhet e gjallë Zanfina, shfaqet joshëse në imazhin e fundit

albswiss.com