Selvija i kërkon të bëjnë një bebe, kështu i përgjigjet Shpat Kasapi – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Selvija i kërkon të bëjnë një bebe, kështu i përgjigjet Shpat Kasapi

selvija-i-kerkon-te-bejne-nje-bebe,-keshtu-i-pergjigjet-shpat-kasapi

Selvija i ka bërë publikisht tre kërkesa partnerit të saj, Shpat Kasapit.

Ajo i ka kërkuar një jetë modeste, një shtëpi të vogël dhe kryesorja: një beb!

“1 jetë modeste. 1 shtëpi të vogël si kjo me njerëzit e dashur dhe 1 bebush të vogël. Të lutem Shpat Kasapi”, ka shkruar Selvija në një postim në Instastory.

Doni ta dini si i është përgjigjur Shpati? “U kry”, i ka replikuar ai. Pra, së shpejti mund të kemi lajme të ëmbla nga çifti.

Të ngjajshme

Kjo nuk pritej: Zbulohet lidhja e ‘fshehtë’ e Atdheut me Jasminën

albswiss.com

Nuk ndalet “lufta” për djalin nga Kosova, Jasmina thumbon publikisht Sarën

albswiss.com

Një nënë tejet tërheqëse si Yllka, del për kafe e veshur plot stil

albswiss.com