Shkurton flokët dhe i ngjyros të zeza, Leonora nuk njihet me këtë pamje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Shkurton flokët dhe i ngjyros të zeza, Leonora nuk njihet me këtë pamje

shkurton-floket-dhe-i-ngjyros-te-zeza,-leonora-nuk-njihet-me-kete-pamje

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në foton e fundit ajo shihet se ka bërë një ndryshim drastik në pamje./ORAinfo/

Të ngjajshme

Aida bëhet gati për të dal, stili i saj i veshjes mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Ahmeti përkujton se si iu gëzua golit të Xhakës e Shaqirit kundër Serbisë kryetari i ndjerë i Zagrebit

albswiss.com

Teuta ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re

albswiss.com