“Takimi me Jasminën ishte i shpifur”, Jasmina bëhet ‘bishë’ pas deklaratës së Princit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

“Takimi me Jasminën ishte i shpifur”, Jasmina bëhet ‘bishë’ pas deklaratës së Princit

“takimi-me-jasminen-ishte-i-shpifur”,-jasmina-behet-‘bishe’-pas-deklarates-se-princit

Pas transmetimit të pjesës së parë të takimit mes Princit dhe Aristelës ka nisur një debat i madh në studio.

Princi tha gjatë takimit se është takimi i dytë pasi i pari me Jasminën ishte i shpifur. Kjo ka sjellë reagimin e menjëhershëm të Jasminës e cila tha se nuk mund të flasë në atë mënyrë.

“Ça është ajo është i shpifur, si mund ta thuash ashtu”, tha Jasmina.

“Çfarë të them unë kur ditën e takimit tonë ti shkove dhe puthe Andin”, u shpreh Princi.

Të ngjajshme

Nusja e Ledrit publikon foto me vajzën para pasqyrës, ky detaj mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Gruaja e Granit Xhakës ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

albswiss.com

Aktorët turq të tronditur nga vdekja e Luran Ahmetit, shikoni reagimet e tyre

albswiss.com