Tri vajzat e Shkurtës kanë dalur së bashku, secila më e bukur se tjetra – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Tri vajzat e Shkurtës kanë dalur së bashku, secila më e bukur se tjetra

tri-vajzat-e-shkurtes-kane-dalur-se-bashku,-secila-me-e-bukur-se-tjetra

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë dy motrave të saj dhe të trija po duken shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Atdheu e bën për të qarë Arjan Konomin

albswiss.com

Me grim të rëndë dhe e veshur në të bardha, Mimoza po duket tamam si nuse

albswiss.com

Anita me urim të veçantë për Dautin

albswiss.com