Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet nga Egjipit, me këtë fustan merr vëmendjen e të gjithëve – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet nga Egjipit, me këtë fustan merr vëmendjen e të gjithëve

vajza-e-lutfi-hazirit-shfaqet-nga-egjipit,-me-kete-fustan-merr-vemendjen-e-te-gjitheve

Kënga Haziri është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Kënga posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime të ndryshme.

Ajo kohëve të fundit ka qenë për vizitë në Kaior të Egjiptit.

Nga atje Kënga ka sjell imazhet me të bukura.

E veshur me fustan të gjatë e provokues, vajza e Lutës po duket super provokuese. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Nesër në Teatrin Kombëtar bëhen homazhe për Rasim Thaçin

albswiss.com

E papritur, Kikës i del video në shtrat me konkurrentin e “It’s My Love”

albswiss.com

Gëzimja sot ka fest, dy personat e dashur të saj e kanë ditëlindjen

albswiss.com