Vdes nga COVID-19 ish-nënkryetari i Komunës së Mitrovicës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Vdes nga COVID-19 ish-nënkryetari i Komunës së Mitrovicës

vdes-nga-covid-19-ish-nenkryetari-i-komunes-se-mitrovices

Ka ndërruar jetë ish nënkryetari i Komunës së Mitrovicës, Riza Haziri.

Haziri ishte prekur para disa ditësh nga Covid19.

I ndjeri ishte pjesë edhe e UÇK-së, ndërsa për një kohë ka punuar edhe si profesor.

Haziri në të kaluarën ka qenë edhe asambleist i Kuvendit Komunal në Mitrovicë.

Të ngjajshme

A e ndryshoi Kurti vendbanimin për shkaqe sigurie, flet zëdhënësi i qeverisë

albswiss.com

Këta janë kandidatët për deputetë që po kërkojnë rinumërim të votave

albswiss.com

Flet menaxheri i lokalit për kohën kur u takuan Besnik Berisha dhe Agron Uka

albswiss.com