Vdes nga COVID babai i Ilir Kërçelit, ish-këshilltarit të Glauk Konjufcës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Vdes nga COVID babai i Ilir Kërçelit, ish-këshilltarit të Glauk Konjufcës

vdes-nga-covid-babai-i-ilir-kercelit,-ish-keshilltarit-te-glauk-konjufces

Skënder Kërçeli babai i ish-këshilltarit të Glauk Konjufcës gjatë kohës sa ishte kryediplomat, ka vdekur si pasojë e COVID-19.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët përmes një njoftimi në rrjete sociale.

Në njoftim thuhet se varrimi do të bëhet nesër dhe se për shkak të situatës me pandeminë nuk do të ketë të pame.

Skënder Kërçeli është babai i Ilir Kërçelit, ky i fundit ka shërbyer si këshilltar i Konjufcës në Ministrinë e Punëve të Jashtme.

Të ngjajshme

Sot bëhen 10 vjet nga zgjedhja e Jahjagës presidente, votimi ishte bojkotuar nga VV

albswiss.com

Haradinaj takohet me Lajçakun, jep detaje nga diskutimi lidhur me dialogun

albswiss.com

Dy të arrestuarit në Telekom, njëri ish këshilltari i Agim Veliut, tjetri i Selim Selimit

albswiss.com