Xhaka është në dyshim për ndeshjen ndaj Liverpoolit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Xhaka është në dyshim për ndeshjen ndaj Liverpoolit

xhaka-eshte-ne-dyshim-per-ndeshjen-ndaj-liverpoolit

Flasin nga klubi.

Arsenal ka konfirmuar gjendjen e lojtarëve para ndeshjes ndaj Liverpoolit.

Arsenali konfirmoi se gjatë ditës së sotme ka vlerësuar futbollistët pas rikthimit nga detyrat e tyre me Kombëtaret.

“Graniti nuk ndihej mirë në mëngjes dhe e humbi stërvitjen e sotme”, tha klubi.

“Gjendja e Granitit do të adresohet edhe njëherë para ndeshjes të së shtunës”, deklaroi Arsenali në uebfaqen e tyre.

“Ndërsa të gjithë lojtarët e tjerë janë të gatshëm për selektim”, thuhet në njoftim.

Të ngjajshme

Shkurte Fejza del për kafe me rejën e saj, po duken si të ishin motra

albswiss.com

Kida dhe stilin i saj unik, ‘mahniti’ të gjithë me pamjen e fundit

albswiss.com

Djali i Ryvës feston ditëlindjen, Ryva ndan momente nga festa madhështore

albswiss.com