Kaq e re duket nëna e motrave Istrefi, nuk dallon prej vajzave – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kaq e re duket nëna e motrave Istrefi, nuk dallon prej vajzave

kaq-e-re-duket-nena-e-motrave-istrefi,-nuk-dallon-prej-vajzave

Nëna e motrave Istrefi s’po dallon prej vajzave.

Suzana Tahirsylaj është nëna e Nores, Nites, Eres dhe Bledit.

Ndonëse e la burri para shumë vitesh ajo si një grua e ve është përkushtuar e kujdesur në maksimum për fëmijët e saj, shkruan Kosovarja.

Madje, dy vajzat Nora dhe Era janë duke korrur suksese prej shumë vitesh.

Ato kanë sjellë edhe bashkëpunime të pëlqyera, ku pritet të sjellin prapë një tjetër shumë shpejtë së bashku.

Së fundmi, në një imazh ku shfaqen bashkë tri vajzat me nënën, Suzana merrë gjithë vëmendjen me dukjen e saj si të ishte motër me to.

Të ngjajshme

Sigurohet gjaku i kërkuar për shërimin e aktorit Luan Jaha

albswiss.com

Ariana publikon foton e parë me ‘gjumashen’ e Ledrit e Sares

albswiss.com

Djali i Ryvës feston ditëlindjen, Ryva ndan momente nga festa madhështore

albswiss.com